SCW20A-05
TME
SCW20A-05 RSS 147.94 147.94 120.28 + VAT
MPN:
SCW20A-05
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.91% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
153.96
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 20W; Uwej: 9÷18VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 4000mA