SCW20A-12
TME
RSS
137.72
111.97 + VAT
- MPN:
- SCW20A-12
- Zmiana ceny:
- -3.91% (11.05.2026)
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla scw2012
Przetwornica: DC/DC; 20W; Uwej: 9÷18VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 1666mA