SCW20A-15
TME
RSS
137.72
111.97 + VAT
- MPN:
- SCW20A-15
- Zmiana ceny:
- -3.05% (11.05.2026)
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla scw2015
Przetwornica: DC/DC; 20W; Uwej: 9÷18VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 1333mA