BTA425Y-800BTQ
Wekton
BTA425Y-800BTQ RSS 5.34 5.34 x 17
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA425Y-800BTQ
Minimalne zamówienie:
17 szt.
Obudowa:
TO-220AB
Zmiana ceny:
-0.69% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
5.38
Ilość [ x szt]: 25+
Triak 25A 800V Igt=50mA TO220AB