L601E8-LF
TME
L601E8-LF RSS 4.06 4.06 3.30 + VAT
MPN:
L601E8
Kod:
L601E8-LF
Producent:
LITTELFUSE
Obudowa:
TO-92
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.25% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
4.07
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+
Triak; 600V; 1A; TO92; Igt: 10mA; Ifsm: 16,7A; sensitive gate