TXLN080-212
TME
- MPN:
- TXLN 080-212
- Kod:
- TXLN080-212
- Zmiana ceny:
- -1.83% (30.04.2026)
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla txln080
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 80W; 5VDC; 9A; OUT: 2