TXLN080-313M3
TME
TXLN080-313M3 RSS 323.56 323.56 263.06 + VAT
MPN:
TXLN 080-313M3
Kod:
TXLN080-313M3
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
327.24
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 80W; 5VDC; 8A; OUT: 3