GBU10J-T-DIO
TME
GBU10J-T-DIO RSS 5.15 5.15 4.19 + VAT
MPN:
GBU10J-T
Kod:
GBU10J-T-DIO
Producent:
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.39% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
5.17
Ilość [ x szt]: 5+ 20+ 100+ 500+
Mostek prostowniczy: jednofazowy; Urmax: 600V; If: 10A; Ifsm: 200A