GBU10J-DC
TME
GBU10J-DC RSS 3.54 3.54 2.88 + VAT
MPN:
GBU10J
Kod:
GBU10J-DC
Producent:
DC COMPONENTS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.84% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.57
Ilość [ x szt]: 5+ 20+ 100+ 500+ 1000+
Mostek prostowniczy: jednofazowy; Urmax: 600V; If: 10A; Ifsm: 220A