GXE600-24
TME
GXE600-24 RSS 2991.73 2991.73 2432.30 + VAT
MPN:
GXE600-24
Producent:
TDK-Lambda
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.6% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 600W; 24VDC; 6,1A