Varistor, SMD 1210, VV 68 V, 250 A, 56 V (DC), 40 V (AC), ±10 %, 0.01 VA (AC), 2.3 J, B72530T0400K062
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
B72530T0400K062
Kod:
82E6693
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
TDK (EPCOS)
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+25% (16.03.2026)