Relay, 2 Form C (NO/NC), 12 V (DC), 1.028 kΩ, 2 A, 110 V (DC), 125 V (AC), AGQ200A12J
Bürklin Elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- AGQ200A12J
- Kod:
- 29G9036
- Minimalne zamówienie:
- 50 szt.
- Producent:
- PANASONIC
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +7% (26.08.2025)