RSD-300C-48 DC/DC converter, 302,4W, 48V, 6,3A
reichelt elektronik
RSD-300C-48 DC/DC converter, 302,4W, 48V, 6,3A RSS 148.94 148.94 EUR635.39 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
RSD-300C-48
Kod:
256807
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (14.12.2025)