RSD-30L-24 DC/DC converter, 30W, 15V, 1,25A
reichelt elektronik
RSD-30L-24 DC/DC converter, 30W, 15V, 1,25A RSS 37.16 37.16 EUR158.53 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
RSD-30L-24
Kod:
256764
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (14.12.2025)