K0603 0,1uF X7R 50V 10% REEL (CC0603KRX7R9BB104)
SOS electronic
K0603 0,1uF X7R 50V 10% REEL (CC0603KRX7R9BB104) RSS 0.01 0.01 x 4000
MPN:
CC0603KRX7R9BB104
Kod:
118773
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-12% (27.03.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Kondensator ceramiczny SMD 0603 100nF