FCS40US24
TME
FCS40US24 RSS 101.29 101.29 82.35 + VAT
MPN:
FCS40US24
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.82% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
103.17
Ilość [ x szt]: 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 40W; 80÷264VAC; OUT: 1; 24VDC; 1,67A