FCS40US24
Wekton
FCS40US24 RSS 106.58 106.58 86.65 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
FCS40US24
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.42% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
108.11
Ilość [ x szt]: 25+
Zasilacz impulsowy otwarty 40W 80-264VAC Wyj 24V 1,67A