ECP150PS28
TME
ECP150PS28 RSS 529.43 529.43 430.43 + VAT
MPN:
ECP150PS28
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
535.46
Ilość [ x szt]: 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 150W; 85÷264VAC; OUT: 1; 28VDC; 5,4A