Zasilacz impulsowy: otwarty, 150W, 85-264VAC, 28VDC, 5,4A ECP150PS28
TIM SA
Zasilacz impulsowy: otwarty, 150W, 85-264VAC, 28VDC, 5,4A ECP150PS28 RSS 585.60 585.60 476.10 + VAT
MPN:
ECP150PS28
Kod:
Producent:
XP POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.64% (16.03.2026)
Poprzednia cena:
565.06
Producent: XP POWER Typ zasilacza: impulsowy Rodzaj zasilacza: otwarty Moc: 150W Liczba wyjść: 1 Napięcie wyjściowe: 28V DC Prąd wyjściowy: 5,4A Temperatura pracy: -20...70°C Montaż: otwory mocujące Sprawność: 92% Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP Wymiary zewnętrzne: 101,6x44,45x29,5mm Podłączenie elektryczne: wtyk z mechanizmem zatrzaskowym Seria producenta: ECP Pobór mocy bez obciążenia: Częstotliwość przełączania: 60kHz Napięcie izolacji: 4kV Zastosowanie: aplikacje medyczne, telekomunikacja