ITP0324S12
TME
ITP0324S12 RSS 65.79 65.79 53.49 + VAT
MPN:
ITP0324S12
Producent:
XP POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.92% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
67.77
Ilość [ x szt]: 60+ 75+
Przetwornica: DC/DC; 3W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 250mA