08055A5R6CAT2A
TME
08055A5R6CAT2A RSS 0.64 0.64 0.52 + VAT
MPN:
08055A5R6CAT2A
Producent:
KYOCERA AVX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.58
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 4000+ 8000+ 12000+ 20000+ 40000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 5,6pF; 50V; C0G (NP0); ±0,25pF; SMD