08055A5R6CAT2A
Wekton
08055A5R6CAT2A RSS 0.18 0.18 x 946
  • Zgodny z RoHS
Kod:
08055A5R6CAT2A
Minimalne zamówienie:
946 szt.
Producent:
KYOCERA AVX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.31% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.19
Kondensator ceramiczny SMD 0805 5,6pF 50V C0G ±0.25pF