ECWF2W125KA
TME
ECWF2W125KA RSS 2.93 2.93 x 1000
MPN:
ECWF2W125KA
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.63% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
2.92
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 1,2uF; 450VDC; THT; ±10%; 15mm