OBIC0100-24VDC
TME
RSS 240.88 240.88 195.84 + VAT
MPN:
1SNA645021R2600
Kod:
OBIC0100-24VDC
Producent:
ABB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.5% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
230.51
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 24VDC; 4,5÷58VDC; 100mA