OBIC0100-48-60VUC
TME
RSS 266.31 266.31 216.51 + VAT
MPN:
1SNA645049R1200
Kod:
OBIC0100-48-60VUC
Zmiana ceny:
+4.5% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
254.83
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 48÷60VAC,48÷60VDC; 100mA