Ferrite Bead, SMD 1206, 2 A, 100 mΩ, 100 MHz, 600 Ω, ±25 %, MH3261-601Y
Bürklin Elektronik
Ferrite Bead, SMD 1206, 2 A, 100 mΩ, 100 MHz, 600 Ω, ±25 %, MH3261-601Y RSS 0.13 0.13 EUR0.56 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
MH3261-601Y
Kod:
85D366
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
Bourns Electronics GmbH
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+39% (26.04.2026)