ESDA25P35-1U1M
TME
RSS 1.57 1.57 1.28 + VAT
MPN:
ESDA25P35-1U1M
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.63% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
1.58
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 50+ 100+ 500+ 1000+ 1250+
Dioda: TVS; ESD; 1,4kW; 24,6V; 35A; jednokierunkowa; QFN1610; Ch: 1