ESDA25P35-1U1M 35 A - 8/20 us, 22 V TVS in QFN-2L
STMicroelectronics
ESDA25P35-1U1M 35 A - 8/20 us, 22 V TVS in QFN-2L RSS Sample
  • Darmowa próbka
MPN:
ESDA25P35-1U1M
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.86% (24.10.2024)
Poprzednia cena:
0.35
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+
The series features desirable characteristics for board level protection including fast response time, excellent clamping voltage capability compared to standard TVS devices, and high surge current capability with low derating across the temperature range. In addition, this series is available in a small 1.6 mm × 1.0 mm footprint, ideal for space constrained applications.