LC1D32MD
Wekton
LC1D32MD RSS 688.80 688.80 560.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LC1D32MD
Zmiana ceny:
-2.1% (20.09.2025)
Poprzednia cena:
703.56
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Stycznik 3xNO 32A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: 220VDC DIN