TRIAK BTA12-600 12A 600V IGT=50mA TO220
Elektronika Plus
TRIAK BTA12-600 12A 600V IGT=50mA TO220 RSS 4.99 4.99 4.06 + VAT
Kod:
112018
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (20.12.2025)
Poprzednia cena:
4.49
Opis:
Nazwa Triak Symbol BTA12-600B Prąd przewodzenia 12A Napięcie wsteczne 600V Obudowa TO220AB Montaż przewlekany (THT) Właściwości półprzewodników izolowany Prąd bramki 50mA Producent ST Microelectronics Certyfikaty RoHS