TEL15-2413N
TME
RSS 143.66 143.66 116.80 + VAT
MPN:
TEL 15-2413N
Kod:
TEL15-2413N
Zmiana ceny:
-1.7% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
146.14
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 1000mA