GRM033R71C152JA01D
TME
GRM033R71C152JA01D RSS 0.01 0.01 x 15000
MPN:
GRM033R71C152JA01D
Minimalne zamówienie:
15 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 75000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1,5nF; 16V; X7R; ±5%; SMD; 0201; 180mm