Kondensator ceramiczny Murata GRM033R71C152JA01D 1.50 nF 16 V 1 szt.
Conrad Electronic
Kondensator ceramiczny Murata GRM033R71C152JA01D 1.50 nF 16 V 1 szt. RSS 0.02 0.02 0.02 + VAT
MPN:
GRM033R71C152JA01D
Kod:
Ostatnio widziany:
MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 1,5 nF 16 V X7R (EIA) ±5% (J)