TEL15-1212N
TME
RSS 143.66 143.66 116.80 + VAT
MPN:
TEL 15-1212N
Kod:
TEL15-1212N
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.7% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
146.14
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 9÷18VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 1250mA