SL1411A230A
TME
RSS 7.80 7.80 x 1000
MPN:
SL1411A230A
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.63% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
7.75
Ochronnik: przeciwprzepięciowy; THT; 230V; 10kA; Ø: 6mm; H: 8mm; GDT