FN9222B-12-07HI
TME
RSS 35.63 35.63 x 120
MPN:
801957-SF
Kod:
FN9222B-12-07HI
Minimalne zamówienie:
120 szt.
Zmiana ceny:
-0.28% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
35.73
Złącze: zasilające AC; gniazdo; męskie; Iznam: 12A; Ir: 0A; 250VAC