Self Electronics SLT6-350IL-4 Sterownik LED Stałonaprądowy 7.7 W 350 mA 3 - 22 V/DC Montaż w strefach zagrożonych wybuch
Conrad Electronic
Self Electronics SLT6-350IL-4 Sterownik LED Stałonaprądowy 7.7 W 350 mA 3 - 22 V/DC Montaż w strefach zagrożonych wybuch RSS 66.49 66.49 54.06 + VAT
MPN:
SLT6-350IL-4
Kod:
Producent:
SELF ELECTRONICS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-17% (29.03.2026)