CPS20.241-D1, wejście 110-300V DC, 24V, 20A, wejście DC
Conrad Electronic
CPS20.241-D1, wejście 110-300V DC, 24V, 20A, wejście DC RSS 1859.00 1859.00 1511.38 + VAT
MPN:
CPS20.241-D1
Kod:
Producent:
PULS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+29% (14.03.2026)