PULS CPS20.241 Zasilacz na szynę DIN 24 V/DC 20 A 480 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
PULS CPS20.241 Zasilacz na szynę DIN 24 V/DC 20 A 480 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt. RSS 1489.00 1489.00 1210.57 + VAT
MPN:
CPS20.241
Kod:
514831
Producent:
PULS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.67% (04.04.2025)