GRC00BA1011VTFL
TME
GRC00BA1011VTFL RSS 0.61 0.61 x 10
MPN:
GRC00BA1011VTFL
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.81% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
0.61
Ilość [ x szt]: 50+ 100+ 500+ 2000+
Kondensator: elektrolityczny; THT; 100uF; 35VDC; Raster: 2,5mm