GRC00BA1011VTNL
TME
RSS
0.53
x 10
- MPN:
- GRC00BA1011VTNL
- Minimalne zamówienie:
- 10 szt.
- Zmiana ceny:
- -0.74% (03.05.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.54
| Ilość [ x szt]: | 50+ | 100+ | 500+ | 2000+ | 4000+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla grc00ba1011
Kondensator: elektrolityczny; THT; 100uF; 35VDC; Raster: 2,5mm