GRC00BA1011VTNL
TME
GRC00BA1011VTNL RSS 0.53 0.53 x 10
MPN:
GRC00BA1011VTNL
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.74% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.54
Ilość [ x szt]: 50+ 100+ 500+ 2000+ 4000+ 10000+
Kondensator: elektrolityczny; THT; 100uF; 35VDC; Raster: 2,5mm