B72530T0350K062
TME
B72530T0350K062 RSS 0.97 0.97 x 8000
MPN:
B72530T0350K062
Minimalne zamówienie:
8 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.63% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.96
Warystor: wielowarstwowy; SMD; 1210; 35VAC; 45VDC; 2J; 250A; 56V