WA B72530T0350K062 WA B72530T0350K062
Micros
WA B72530T0350K062 WA B72530T0350K062 RSS 0.63 0.63 0.51 + VAT
Kod:
127399
Producent:
EPCOS
Zmiana ceny:
-29% (08.05.2026)
Poprzednia cena:
0.89
Napięcie warystora: 56V; 35VAC; 45VDC; SMD; 1210; 250A; 2J; 600pF; 10mW; temperatura pracy: -55°C~125°C