FDP51N25 TO-220
Micros
FDP51N25 TO-220 RSS 8.19 8.19 6.66 + VAT
Kod:
fd5c7f
Producent:
ON-SEMICONDUCTOR
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
7.37
Tranzystor N-Channel MOSFET; 250V; 30V; 60mOhm; 51A; 320W; -55°C ~ 150°C;