FDP51N25 MOSFET, N-Ch 250V 51A 320W, 0.06R, TO-220
reichelt elektronik
FDP51N25 MOSFET, N-Ch 250V 51A 320W, 0.06R, TO-220 RSS 2.64 2.64 EUR11.26 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FDP51N25
Kod:
379130
Producent:
onsemi
Obudowa:
TO-220
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.35% (24.02.2026)