BFC233821103
TME
RSS 1.01 1.01 x 1000
MPN:
BFC233821103
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.49% (24.03.2026)
Poprzednia cena:
1.00
Kondensator: polipropylenowy; X2; 10nF; 800VDC; 310VAC; THT; ±20%