BFC233821104
TME
RSS 1.14 1.14 x 1000
MPN:
BFC233821104
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.54% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.14
Kondensator: polipropylenowy; X2; 100nF; 800VDC; 310VAC; THT; ±20%