LED, THT, T-1 (3 mm), Ø 3 mm, blue, 470 nm, 1.1 to 3.8 cd, 30°, 151033BS03000
Bürklin Elektronik
RSS
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- 151033BS03000
- Kod:
- 67S1196
- Minimalne zamówienie:
- 50 szt.
- Producent:
- Würth Elektronik eiSos
- Waluta:
- euro
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +4300% (23.03.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 100+ | 500+ |
|---|---|---|
Dioda LED THT Würth Elektronik 151033BS03000, niebieski, okrągły, 3 mm, 3800 mcd, 30 °, 30 mA, 2.8 V