Self Electronics SLD15-24VL-E Sterownik LED Stałonapięciowy 15 W 200 - 625 mA 24 V/DC Ściemniacz, Zabezpieczenie przed p
Conrad Electronic
Self Electronics SLD15-24VL-E Sterownik LED Stałonapięciowy 15 W 200 - 625 mA 24 V/DC Ściemniacz, Zabezpieczenie przed p RSS 199.00 199.00 161.79 + VAT
MPN:
SLD15-24VL-E
Kod:
Producent:
SELF ELECTRONICS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.78% (20.08.2025)